| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 6 | 0 | 43% | 25.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Batı Avrupa |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wallace Yan | AMR | 23 | Flamengo | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 108 | 136 | 48% | 100% | 3.2M | — | — | — | ||
| Facundo Farías | AML | 25 | Estudiantes | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 127 | 48% | 100% | 5.8M | — | — | — | ||
| Hugo Ekitiké | AML | 25 | Liverpool | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 121 | 40% | 105% | 16.0M | — | — | — | ||
| Sota Kitano | AMR | 23 | Red Bull Salzburg | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 112 | 40% | 95% | 4.2M | — | — | — | ||
| Andrey Santos | DM | 23 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 133 | 40% | 115% | 16.0M | — | — | — | ||
| Yunus Musah | DM | 25 | Atalanta | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 126 | 40% | 109% | 9.1M | — | — | — | ||
| Nuno Mendes | DL | 25 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 143 | 131 | 40% | 123% | 24.0M | — | — | — | ||
| Sandro Tonali | DM | 27 | Newcastle United | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 119 | 40% | 116% | 25.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sota Kitano | AMR | Red Bull Salzburg | #4 | — | Al | 110 | 112 | 40% | 95% | 4.2M | Gölge | |
| Hugo Ekitiké | AML | Liverpool | #4 | — | Düşün | 129 | 121 | 40% | 105% | 16.0M | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martín Fernández | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martín Fernández | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martín Fernández | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martín Fernández | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | -1.70 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | -1.70 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martín Fernández | Reddet | — | -1.50 | — | — | 1.50 | 2900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | -1.70 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | -1.70 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | -1.70 | 84% | Çok Pahalı | |
| Ignacio Laquintana | Reddet | -1.70 | 84% | Çok Pahalı | |
| Martín Fernández | Reddet | -1.50 | 75% | Çok Pahalı | |
| Jefté Betancor | Reddet | -1.70 | 84% | Çok Pahalı | |
| Jonathan Gómez | Reddet | -1.70 | 84% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jefté Betancor | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Gómez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Samuele Mulattieri | Deportivo La Coruña | ST | Forvet | 103 | 115 | 84% | 4.2M | 05.06.2027 | 2 | 2 |
| Imanol | FC Andorra | DL | Defans | 90 | 115 | 71% | 3.6M | 29.05.2027 | 2 | 2 |
| Luka Gagnidze | Granada | DM | Defans | 97 | 119 | 55% | 2.8M | 29.05.2027 | 1 | 2 |
| João Simões | Burgos | DM | Defans | 123 | 150 | 95% | 10.0M | 22.05.2027 | 26 | 8 |
| Pietro Comuzzo | Burgos | DC | Defans | 118 | 128 | 95% | 7.0M | 22.05.2027 | 34 | 2 |
| Pierre Kalulu | Burgos | DR | Defans | 115 | 133 | 95% | 10.0M | 22.05.2027 | 23 | 1 |
| Andrés Ferrari | Sporting Gijón | ST | Forvet | 81 | 98 | 84% | 1.7M | 22.05.2027 | 2 | 2 |
| Grady Makiobo | Racing Santander | DC | Defans | 121 | 147 | 65% | 7.1M | 22.05.2027 | 2 | 0 |
| Hugo Cuenca | Burgos | AMR | Orta Saha | 99 | 128 | 95% | 3.8M | 15.05.2027 | 33 | 31 |
| Esteban Andrada | Real Zaragoza | GK | Kaleci | 120 | 140 | 84% | 350.0K | 15.05.2027 | 2 | 2 |
| Nikola Čumić | Real Zaragoza | AMR | Orta Saha | 87 | 106 | 84% | 3.9M | 15.05.2027 | 2 | 2 |
| Kenan Kodro | Real Zaragoza | AML | Orta Saha | 86 | 108 | 68% | 400.0K | 15.05.2027 | 1 | 2 |
| Paul Akouokou | Real Zaragoza | DM | Defans | 117 | 139 | 55% | 9.0M | 15.05.2027 | 1 | 2 |
| Sergio Barcia | Las Palmas | DC | Defans | 113 | 130 | 84% | 10.0M | 08.05.2027 | 2 | 2 |
| Lorenzo Amatucci | Las Palmas | DM | Defans | 124 | 148 | 84% | 13.0M | 08.05.2027 | 2 | 2 |
| Taisei Miyashiro | Las Palmas | AMC | Orta Saha | 99 | 119 | 84% | 3.7M | 08.05.2027 | 2 | 2 |
| Iker Bravo | Las Palmas | AMC | Orta Saha | 110 | 133 | 55% | 6.5M | 08.05.2027 | 1 | 2 |
| Estanis Pedrola | Las Palmas | AMR | Orta Saha | 68 | 93 | 38% | 600.0K | 08.05.2027 | 0 | 2 |
| André Horta | Almería | DM | Defans | 110 | 125 | 84% | 6.9M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Noah Ohio | Real Valladolid | ST | Forvet | 91 | 116 | 58% | 2.1M | 06.03.2027 | 1 | 1 |
| Freddie Woodman | Real Valladolid | GK | Kaleci | 114 | 144 | 65% | 5.6M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Martín Fernández | Albacete | DM | Defans | 93 | 111 | 75% | 2.9M | 13.02.2027 | 2 | 1 |
| Jefté Betancor | Albacete | ST | Forvet | 97 | 100 | 84% | 850.0K | 13.02.2027 | 2 | 2 |
| Jonathan Gómez | Albacete | DL | Defans | 88 | 113 | 84% | 2.7M | 13.02.2027 | 2 | 2 |
| Ahmed Gabr | Cultural Leonesa | GK | Kaleci | 94 | 115 | 48% | 1.4M | 13.02.2027 | 1 | 0 |
| Ignacio Laquintana | Huesca | AMR | Orta Saha | 105 | 124 | 84% | 6.1M | 06.02.2027 | 2 | 2 |
| Ignatius Ganago | FC Andorra | ST | Forvet | 98 | 113 | 48% | 3.2M | 02.01.2027 | 1 | 0 |
| Facundo Bernal | Racing Santander | DM | Defans | 115 | 134 | 48% | 8.1M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Real Zaragoza | AMR | Orta Saha | 74 | 97 | 28% | 1.2M | 19.12.2026 | 0 | 1 | |
| Gonzalo Montiel | Málaga | DR | Defans | 119 | 143 | 28% | 7.1M | 05.12.2026 | 0 | 1 |
| Williams Alarcón | Málaga | DM | Defans | 118 | 136 | 48% | 8.8M | 28.11.2026 | 1 | 0 |
| Felipe Longo | Real Valladolid | GK | Kaleci | 102 | 142 | 28% | 2.9M | 10.10.2026 | 0 | 1 |
| Wallace Yan | Eibar | AMR | Orta Saha | 108 | 136 | 48% | 3.2M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Facundo Farías | Cádiz | AML | Orta Saha | 110 | 127 | 48% | 5.8M | 22.08.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Hugo Ekitiké | Orta Saha | 129 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |
| Sota Kitano | Orta Saha | 110 | 31.08.2026 | 40% | Al |