| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gabriel Serrano | Baş Scout | 5 | 0 | 44% | 03.08.2026 | Batı Avrupa |
| Héctor Vargas | Futbol Direktörü | 3 | 0 | 70% | 03.08.2026 | |
| José Herrera | Scout | 3 | 0 | 40% | 05.08.2026 | Güney AmerikaBatı Avrupa |
| Mario Duran | Yardımcı Antrenör | 3 | 0 | 79% | 03.08.2026 | |
| Vicente Cruz | Scout | 1 | 0 | 62% | 03.08.2026 | |
| Juan Moreno | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Tomás Ferrer | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cédric Bakambu | ST | 35 | Real Betis | Héctor Vargas | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 113 | 70% | 100% | 585.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Dean Huijsen | DC | 21 | Real Madrid | Mario Duran | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 154 | 79% | 100% | 3.7M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Éder Militão | DC | 28 | Real Madrid | Mario Duran | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 123 | 79% | 100% | 1.9M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Arda Güler | AMR | 21 | Real Madrid | Mario Duran | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 79% | 100% | 2.6M | — | — | İzlemeye Devam | |
| David Alaba | DL | 34 | Real Madrid | Héctor Vargas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 131 | 70% | 100% | 2.8M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Dani Carvajal | DR | 34 | Real Madrid | Héctor Vargas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 70% | 100% | 3.2M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Iñaki González | DM | 22 | Las Palmas | Vicente Cruz | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 92 | 62% | 100% | 700.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Oriol Rey | DM | 28 | Levante | Gabriel Serrano | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 92 | 58% | 100% | 2.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Rayan Cherki | AMR | 22 | Manchester City | José Herrera | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 141 | 151 | 40% | 115% | 51.0M | #3 MC | — | — | |
| Matheus Cunha | AMR | 27 | Manchester United | José Herrera | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 133 | 40% | 107% | 35.0M | #3 MC | — | — | |
| Kevin Zenón | AMR | 25 | Boca Juniors | José Herrera | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 123 | 40% | 103% | 4.4M | #3 MC | — | — | |
| António Silva | DC | 22 | Benfica | Gabriel Serrano | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 123 | 40% | 104% | 8.6M | #2 DL | — | — | |
| Pierre Kalulu | DR | 26 | Juventus | Gabriel Serrano | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 121 | 40% | 104% | 7.2M | #2 DL | — | — | |
| Mexx Meerdink | ST | 23 | AZ | Gabriel Serrano | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 107 | 40% | 101% | 6.8M | #1 ST | — | — | |
| Troy Parrott | ST | 24 | AZ | Gabriel Serrano | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 109 | 40% | 102% | 6.6M | #1 ST | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rayan Cherki | AMR | Manchester City | #3 | #3 | Hemen Al | 141 | 151 | 40% | 115% | 51.0M | Aktif | |
| Matheus Cunha | AMR | Manchester United | #3 | #3 | Hemen Al | 123 | 133 | 40% | 107% | 35.0M | Aktif | |
| António Silva | DC | Benfica | #2 | #2 | Al | 123 | 123 | 40% | 104% | 8.6M | Aktif | |
| Kevin Zenón | AMR | Boca Juniors | #3 | #3 | Al | 119 | 123 | 40% | 103% | 4.4M | Aktif | |
| Pierre Kalulu | DR | Juventus | #2 | #2 | Al | 117 | 121 | 40% | 104% | 7.2M | Aktif | |
| Mexx Meerdink | ST | AZ | #1 | — | Düşün | 125 | 107 | 40% | 101% | 6.8M | Aktif | |
| Troy Parrott | ST | AZ | #1 | — | Düşün | 123 | 109 | 40% | 102% | 6.6M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #2 | #2 | DL | 102 | 21–29 | 1.1M | Gabriel Serrano | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #3 | #3 | MC | 105 | 21–29 | 1.1M | José Herrera | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Gabriel Serrano | Real Sociedad B | #3 | |
| José Herrera | Huesca U20 | #2, #3 | |
| Tomás Ferrer | Córdoba U20 | #2, #3 | |
| José Herrera | Las Palmas U20 | #3 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iñaki González | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Alaba | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Carvajal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cédric Bakambu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dean Huijsen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Éder Militão | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arda Güler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oriol Rey | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Vicente Cruz | Iñaki González | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gabriel Serrano | Oriol Rey | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 107 | 120 | 21–29 | 3.2M | Görüşmede | Cédric Bakambu | ✓ |
| #2 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 102 | 115 | 21–29 | 1.1M | Görüşmede | Jaouad El Yamiq | ✓ |
| #3 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 105 | 118 | 21–29 | 1.1M | İzlemede | — | — |