Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $228K |
| Maç Günü Geliri | $26K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $19K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $707K |
| Personel Maaşları | $6K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Sep 2028 |
$273K |
$784K |
$-510K |
$-16.3M |
| Aug 2028 |
$277K |
$726K |
$-449K |
$-15.8M |
| Jul 2028 |
$70K |
$715K |
$-646K |
$-15.3M |
| Jun 2028 |
$69K |
$714K |
$-645K |
$-14.7M |
| May 2028 |
$69K |
$709K |
$-640K |
$-14.1M |
| Apr 2028 |
$70K |
$825K |
$-755K |
$-13.4M |
| Mar 2028 |
$72K |
$831K |
$-758K |
$-12.7M |
| Feb 2028 |
$70K |
$644K |
$-574K |
$-11.9M |
| Jan 2028 |
$716K |
$1.2M |
$-469K |
$-11.3M |
| Dec 2027 |
$71K |
$646K |
$-574K |
$-10.9M |
| Nov 2027 |
$71K |
$646K |
$-574K |
$-10.3M |
| Oct 2027 |
$24K |
$1.0M |
$-1.0M |
$-9.7M |