| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Luis Alberto García | Baş Scout | 54 | 0 | 40% | 25.08.2026 | Kuzey AmerikaGüney Amerika |
| Juan Manuel Morales | Gözlemci | 30 | 0 | 40% | 25.08.2026 | Kuzey AmerikaGüney Amerika |
| Benicio Herrera | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| José Arias | DC | 25 | Resistencia | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 97 | 40% | 93% | 1.1M | #1 DL | — | — | |
| Emiliano Aires | DR | 25 | Rampla Juniors | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 100 | 40% | 102% | 600.0K | #1 DL | — | — | |
| Lucas Rodríguez | GK | 22 | Canadian | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 89 | 40% | 102% | 100.0K | #2 GK | — | — | |
| Nahuel Suárez | GK | 26 | La Luz | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 111 | 40% | 114% | 450.0K | #2 GK | — | — | |
| Yamil García | AMR | 24 | Rampla Juniors | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 93 | 40% | 93% | 500.0K | #3 WR | — | — | |
| Axel Encinas | MC | 22 | Union La Calera | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 112 | 40% | 87% | 450.0K | #3 WR | — | — | |
| Sebastián Jaume | GK | 22 | Albion | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 91 | 40% | 104% | 150.0K | #2 GK | — | — | |
| Luis Franco | GK | 27 | Tacuary | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 109 | 40% | 105% | 700.0K | #2 GK | — | — | |
| Lucas Dogliotti | DM | 22 | La Luz | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 89 | 40% | 98% | 300.0K | #1 DL | — | — | |
| Maximiliano Zelaya | DC | 29 | Miramar Misiones | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 107 | 40% | 93% | 315.0K | #1 DL | — | — | |
| Santiago Guzmán | MC | 22 | Wanderers | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 107 | 40% | 91% | 600.0K | #3 WR | — | — | |
| Lucas Rodríguez | MC | 29 | Albion | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 125 | 40% | 97% | 1.2M | #3 WR | — | — | |
| Enzo Vlaeminch | DM | 23 | Oriental | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 23.08.2026 | 23.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 87 | 40% | 99% | 400.0K | #1 DL | — | — | |
| Santiago Tamayo | DR | 23 | Santa Fe | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 23.08.2026 | 23.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 128 | 40% | 101% | 900.0K | #1 DL | — | — | |
| Juan Pablo Plada | MC | 28 | Rentistas | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 23.08.2026 | 23.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 92 | 40% | 92% | 550.0K | #3 WR | — | — | Tutum |
| Ramon Viera | MR | 27 | Frontera Rivera | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 23.08.2026 | 23.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 106 | 40% | 94% | 350.0K | #3 WR | — | — | |
| Emi Ochoa | GK | 21 | Cruz Azul | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 99 | 40% | 109% | 900.0K | #2 GK | — | — | |
| Juan Esteban Gallego | GK | 21 | Once Caldas | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 78 | 100 | 40% | 101% | 300.0K | #2 GK | — | — | |
| Nicolás Forastiero | GK | 28 | Deportivo Maldonado | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 21.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 95 | 40% | 102% | 400.0K | #2 GK | — | — | |
| Andrés Samurio | GK | 29 | Tacuarembo | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 21.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 111 | 40% | 103% | 400.0K | #2 GK | — | — | |
| José Pinto | DM | 29 | Mineros de Guayana | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 21.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 92 | 40% | 104% | 1.2M | #1 DL | — | — | |
| Jhon Navia | DL | 23 | Junior | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 21.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 108 | 40% | 100% | 1.3M | #1 DL | — | — | |
| Matías Sandoval | AMR | 29 | Cobreloa | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 21.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 86 | 40% | 89% | 400.0K | #3 WR | — | — | |
| Isaac Méndez | DM | 25 | Central Espanol | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 21.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 93 | 40% | 94% | 500.0K | #3 WR | — | — | Tutum |
| Javier Mena | DL | 21 | Aguilas Doradas | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 20.08.2026 | 20.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 110 | 40% | 101% | 800.0K | #3 WR | — | — | |
| Segundo Pachamé | DM | 25 | Plaza Colonia | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 20.08.2026 | 20.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 119 | 40% | 96% | 750.0K | #3 WR | — | — | |
| Franco Cabrera | DL | 22 | Rentistas | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 19.08.2026 | 19.08.2026 | 1 | 0 | 83 | 78 | 40% | 96% | 150.0K | #1 DL | — | — | |
| Duvan Barrios | GK | 25 | Valledupar | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 82 | 40% | 103% | 350.0K | #2 GK | — | — | |
| Enzo Vázquez | GK | 25 | Central Norte | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 119 | 40% | 109% | 500.0K | #2 GK | — | — | |
| Tilman Palacios | AMR | 21 | America de Cali | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 120 | 40% | 97% | 1.3M | #3 WR | — | — | |
| Gonzalo Gómez | MC | 21 | Juventud | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 105 | 40% | 98% | 450.0K | #3 WR | — | — | |
| Eduardo Agüero | DR | 22 | Montevideo City Torque | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 113 | 40% | 105% | 550.0K | #1 DL | — | — | |
| Felipe Álvarez | DC | 22 | Racing | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 87 | 40% | 104% | 450.0K | #1 DL | — | — | |
| Germán Peralta | DC | 22 | La Luz | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 116 | 40% | 100% | 500.0K | #1 DL | — | — | |
| Diego Núñez | DC | 24 | Colon | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 104 | 40% | 94% | 500.0K | #1 DL | — | — | |
| Agustín Chopitea | DR | 27 | Colon | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 104 | 40% | 98% | 400.0K | #3 WR | — | — | Sakat |
| Luis Campero | AMR | 24 | Itabirito | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 101 | 40% | 80% | 100.0K | #3 WR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Mateo Rivero | DC | 21 | Boston River | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 111 | 40% | 97% | 350.0K | #1 DL | — | — | |
| Axel Vargas | DL | 24 | Uruguay Montevideo | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 72 | 40% | 93% | 250.0K | #1 DL | — | — | |
| Cristóbal Guerra | DR | 25 | San Marcos de Arica | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 15.08.2026 | 15.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 88 | 40% | 98% | 650.0K | #1 DL | — | — | Tutum |
| Tabaré Benítez | GK | 28 | O'Higgins | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 15.08.2026 | 15.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 93 | 40% | 106% | 350.0K | #2 GK | — | — | |
| Martín Coirolo | GK | 22 | Colon | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 15.08.2026 | 15.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 86 | 40% | 99% | 100.0K | #2 GK | — | — | |
| Juan Sebastián Serrano | GK | 27 | Jaguares | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 14.08.2026 | 14.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 82 | 40% | 106% | 400.0K | #2 GK | — | — | |
| Juan Camilo Arturo | GK | 28 | Envigado | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 14.08.2026 | 14.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 102 | 40% | 100% | 400.0K | #2 GK | — | — | |
| Martín Ginzo | DR | 24 | Deportivo Maldonado | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 13.08.2026 | 13.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 102 | 40% | 104% | 750.0K | #1 DL | — | — | |
| Leonardo Olavarría | DM | 28 | Uruguay Montevideo | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 13.08.2026 | 13.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 89 | 40% | 102% | 500.0K | #1 DL | — | — | |
| Francisco Mongelos | GK | 21 | Sportivo Luqueno | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 13.08.2026 | 13.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 77 | 40% | 102% | 180.0K | #2 GK | — | — | Sözleşme Sonu |
| Luis Barbat | GK | 25 | Cerrito | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 13.08.2026 | 13.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 88 | 40% | 103% | 200.0K | #2 GK | — | — | |
| Luciano Batista | AMR | 25 | Cerrito | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 13.08.2026 | 13.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 83 | 40% | 88% | 400.0K | #3 WR | — | — | |
| Matías Sandoval | AMR | 29 | Cobreloa | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 13.08.2026 | 13.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 78 | 40% | 89% | 400.0K | #3 WR | — | — | |
| Lautaro Llarín | GK | 27 | Deportivo La Guaira | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 95 | 40% | 102% | 700.0K | #2 GK | — | — | |
| Cristhian Riveros | GK | 28 | Sportivo Carapegua | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 81 | 40% | 106% | 650.0K | #2 GK | — | — | |
| Faiber Mendoza | MC | 25 | Real Santander | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 95 | 40% | 93% | 900.0K | #3 WR | — | — | |
| Álex Perdomo | AMR | 24 | Defensor Sporting | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 87 | 40% | 91% | 550.0K | #3 WR | — | — | |
| Junior Huerto | DL | 27 | UTC | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 91 | 40% | 102% | 700.0K | #1 DL | — | — | Sözleşme Sonu |
| Lucas González | DM | 22 | Sportivo Trinidense | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 92 | 40% | 101% | 1.2M | #1 DL | — | — | |
| Javier Mena | DL | 21 | Aguilas Doradas | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 127 | 40% | 101% | 750.0K | #3 WR | — | — | |
| Luis Miranda | MR | 29 | Llaneros | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 104 | 40% | 98% | 1.5M | #3 WR | — | — | |
| Santiago Costa | DM | 26 | Albion | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 112 | 40% | 104% | 700.0K | #1 DL | — | — | |
| Ismael Tejería | DC | 26 | Rampla Juniors | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 90 | 40% | 101% | 500.0K | #1 DL | — | — | |
| Carlos Airala | MC | 24 | Albion | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 105 | 40% | 93% | 550.0K | #3 WR | — | — | |
| Bruno Veglio | DM | 28 | Rampla Juniors | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 110 | 40% | 97% | 600.0K | #3 WR | — | — | |
| Augusto Gallo | DL | 25 | Fenix | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 94 | 40% | 94% | 400.0K | #3 WR | — | — | |
| Santiago Corbo | DR | 24 | Miramar Misiones | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 08.08.2026 | 08.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 111 | 40% | 102% | 800.0K | #1 DL | — | — | |
| Facundo Butti | DC | 26 | Cerro | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 08.08.2026 | 08.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 98 | 40% | 101% | 750.0K | #1 DL | — | — | |
| David Morosini | DR | 22 | Juventud | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 123 | 40% | 106% | 550.0K | #1 DL | — | — | Tutum |
| Axel Prado | DL | 23 | Cerro Largo | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 82 | 40% | 104% | 400.0K | #1 DL | — | — | |
| José Febres | GK | 23 | Trujillanos | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 79 | 86 | 40% | 98% | 450.0K | #2 GK | — | — | |
| Fernando Camarda | AMR | 22 | Central Espanol | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 103 | 40% | 84% | 297.5K | #3 WR | — | — | Tutum |
| Juan Álvarez | AMR | 29 | Uruguay Montevideo | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 102 | 40% | 90% | 250.0K | #3 WR | — | — | Tutum |
| Massimo Sandi | GK | 24 | Sport Huancayo | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 77 | 40% | 96% | 650.0K | #2 GK | — | — | |
| Yulián Montaño | GK | 23 | Depor | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 85 | 40% | 103% | 72.0K | #2 GK | — | — | |
| Andrés Olivera | DR | 27 | Colon | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 94 | 40% | 105% | 800.0K | #1 DL | — | — | |
| Thiago Martínez | DC | 21 | Santos Laguna | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 50 | 72 | 40% | 78% | 90.0K | #1 DL | — | — | Tutum |
| Ángel González | GK | 23 | Libertad | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 113 | 40% | 104% | 550.0K | #2 GK | — | — | Sözleşme Sonu |
| Fabrizio Correa | GK | 25 | Juventud | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 125 | 40% | 115% | 650.0K | #2 GK | — | — | |
| Mariano Ramos | DR | 22 | Guarani | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 94 | 40% | 101% | 500.0K | #1 DL | — | — | Sözleşme Sonu |
| Bruno Valdez | DL | 24 | Magallanes | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 92 | 40% | 95% | 250.0K | #1 DL | — | — | Sözleşme Sonu |
| Julian Angulo | AMR | 24 | Real Santander | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 110 | 40% | 98% | 1.1M | #3 WR | — | — | |
| Ronaldo Lora | DC | 29 | Real Cartagena | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 100 | 40% | 102% | 350.0K | #3 WR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Francisco Martirena | DR | 27 | La Luz | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 94 | 40% | 99% | 150.0K | #1 DL | — | — | Sözleşme Sonu |
| Facundo Pérez | DM | 26 | Juventud | Luis Alberto García | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 107 | 40% | 102% | 300.0K | #1 DL | — | — | Sözleşme Sonu |
| Gonzalo Falcón | GK | 29 | Cienciano | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 112 | 40% | 100% | 550.0K | #2 GK | — | — | Sözleşme Sonu |
| Jaime Acosta | GK | 24 | Barranquilla | Juan Manuel Morales | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 79 | 40% | 100% | 200.0K | #2 GK | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Rodríguez | MC | Albion | #42 | #3 | Hemen Al | 119 | 125 | 40% | 97% | 1.2M | Aktif | |
| Santiago Tamayo | DR | Santa Fe | #37 | #1 | Hemen Al | 118 | 128 | 40% | 101% | 900.0K | Aktif | |
| Javier Mena | DL | Aguilas Doradas | #18 | #3 | Hemen Al | 113 | 127 | 40% | 101% | 750.0K | Aktif | |
| David Morosini | DR | Juventud | #10 | #1 | Hemen Al | 109 | 123 | 40% | 106% | 550.0K | Tutum | Aktif |
| Ángel González | GK | Libertad | #5 | #2 | Hemen Al | 106 | 113 | 40% | 104% | 550.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Enzo Vázquez | GK | Central Norte | #28 | #2 | Hemen Al | 106 | 119 | 40% | 109% | 500.0K | Aktif | |
| Nahuel Suárez | GK | La Luz | #44 | #2 | Hemen Al | 105 | 111 | 40% | 114% | 450.0K | Aktif | |
| Tilman Palacios | AMR | America de Cali | #30 | #3 | Hemen Al | 102 | 120 | 40% | 97% | 1.3M | Aktif | |
| Andrés Samurio | GK | Tacuarembo | #33 | #2 | Hemen Al | 102 | 111 | 40% | 103% | 400.0K | Aktif | |
| Axel Encinas | MC | Union La Calera | #45 | #3 | Hemen Al | 99 | 112 | 40% | 87% | 450.0K | Aktif | |
| Germán Peralta | DC | La Luz | #29 | #1 | Hemen Al | 98 | 116 | 40% | 100% | 500.0K | Aktif | |
| Facundo Pérez | DM | Juventud | #1 | — | Hemen Al | 97 | 107 | 40% | 102% | 300.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Mateo Rivero | DC | Boston River | #27 | #1 | Hemen Al | 93 | 111 | 40% | 97% | 350.0K | Aktif | |
| Emiliano Aires | DR | Rampla Juniors | #43 | #1 | Hemen Al | 93 | 100 | 40% | 102% | 600.0K | Aktif | |
| Juan Álvarez | AMR | Uruguay Montevideo | #8 | #3 | Hemen Al | 92 | 102 | 40% | 90% | 250.0K | Tutum | Aktif |
| Eduardo Agüero | DR | Montevideo City Torque | #31 | #1 | Hemen Al | 92 | 113 | 40% | 105% | 550.0K | Aktif | |
| Agustín Chopitea | DR | Colon | #25 | #3 | Hemen Al | 91 | 104 | 40% | 98% | 400.0K | Sakat | Aktif |
| Diego Núñez | DC | Colon | #29 | #1 | Hemen Al | 91 | 104 | 40% | 94% | 500.0K | Aktif | |
| Juan Camilo Arturo | GK | Envigado | #24 | #2 | Hemen Al | 89 | 102 | 40% | 100% | 400.0K | Aktif | |
| Santiago Guzmán | MC | Wanderers | #42 | #3 | Hemen Al | 89 | 107 | 40% | 91% | 600.0K | Aktif | |
| Fernando Camarda | AMR | Central Espanol | #8 | #3 | Hemen Al | 87 | 103 | 40% | 84% | 297.5K | Tutum | Aktif |
| Luis Franco | GK | Tacuary | #40 | #2 | Hemen Al | 87 | 109 | 40% | 105% | 700.0K | Aktif | |
| Maximiliano Zelaya | DC | Miramar Misiones | #41 | #1 | Hemen Al | 86 | 107 | 40% | 93% | 315.0K | Aktif | |
| Luis Barbat | GK | Cerrito | #21 | #2 | Hemen Al | 81 | 88 | 40% | 103% | 200.0K | Aktif | |
| Tabaré Benítez | GK | O'Higgins | #26 | #2 | Hemen Al | 81 | 93 | 40% | 106% | 350.0K | Aktif | |
| José Febres | GK | Trujillanos | #11 | #2 | Hemen Al | 79 | 86 | 40% | 98% | 450.0K | Aktif | |
| Juan Esteban Gallego | GK | Once Caldas | #38 | #2 | Hemen Al | 78 | 100 | 40% | 101% | 300.0K | Aktif | |
| Lautaro Llarín | GK | Deportivo La Guaira | #14 | #2 | Hemen Al | 76 | 95 | 40% | 102% | 700.0K | Aktif | |
| Fabrizio Correa | GK | Juventud | #5 | #2 | Al | 121 | 125 | 40% | 115% | 650.0K | Aktif | |
| Agustín Pereira | DR | Albion | #3 | — | Al | 116 | 116 | 40% | 101% | 250.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Segundo Pachamé | DM | Plaza Colonia | #34 | #3 | Al | 115 | 119 | 40% | 96% | 750.0K | Aktif | |
| Santiago Costa | DM | Albion | #15 | #1 | Al | 111 | 112 | 40% | 104% | 700.0K | Aktif | |
| Javier Mena | DL | Aguilas Doradas | #34 | #3 | Al | 110 | 110 | 40% | 101% | 800.0K | Aktif | |
| Santiago Corbo | DR | Miramar Misiones | #13 | #1 | Al | 109 | 111 | 40% | 102% | 800.0K | Aktif | |
| Jhon Navia | DL | Junior | #35 | #1 | Al | 107 | 108 | 40% | 100% | 1.3M | Aktif | |
| Bruno Veglio | DM | Rampla Juniors | #12 | #3 | Al | 106 | 110 | 40% | 97% | 600.0K | Aktif | |
| Carlos Airala | MC | Albion | #16 | #3 | Al | 105 | 105 | 40% | 93% | 550.0K | Aktif | |
| Ramon Viera | MR | Frontera Rivera | #39 | #3 | Al | 102 | 106 | 40% | 94% | 350.0K | Aktif | |
| Luis Campero | AMR | Itabirito | #25 | #3 | Al | 98 | 101 | 40% | 80% | 100.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Emi Ochoa | GK | Cruz Azul | #38 | #2 | Al | 98 | 99 | 40% | 109% | 900.0K | Aktif | |
| Augusto Gallo | DL | Fenix | #12 | #3 | Al | 93 | 94 | 40% | 94% | 400.0K | Aktif | |
| Faiber Mendoza | MC | Real Santander | #20 | #3 | Al | 92 | 95 | 40% | 93% | 900.0K | Aktif | |
| Mariano Ramos | DR | Guarani | #4 | — | Al | 91 | 94 | 40% | 101% | 500.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Nicolás Forastiero | GK | Deportivo Maldonado | #33 | #2 | Al | 91 | 95 | 40% | 102% | 400.0K | Aktif | |
| Juan Pablo Plada | MC | Rentistas | #39 | #3 | Al | 89 | 92 | 40% | 92% | 550.0K | Tutum | Aktif |
| Leonardo Olavarría | DM | Uruguay Montevideo | #19 | #1 | Al | 88 | 89 | 40% | 102% | 500.0K | Aktif | |
| Yamil García | AMR | Rampla Juniors | #45 | #3 | Al | 88 | 93 | 40% | 93% | 500.0K | Aktif | |
| Enzo Vlaeminch | DM | Oriental | #37 | #1 | Al | 87 | 87 | 40% | 99% | 400.0K | Aktif | |
| Lucas Arzamendia | DR | Atenas | #23 | #1 | Al | 86 | 91 | 40% | 98% | 550.0K | Aktif | |
| Matías Sandoval | AMR | Cobreloa | #36 | #3 | Al | 86 | 86 | 40% | 89% | 400.0K | Aktif | |
| Lucas Rodríguez | GK | Canadian | #44 | #2 | Al | 85 | 89 | 40% | 102% | 100.0K | Aktif | |
| Massimo Sandi | GK | Sport Huancayo | #9 | #2 | Al | 77 | 77 | 40% | 96% | 650.0K | Aktif | |
| Thiago Martínez | DC | Santos Laguna | #7 | #1 | Al | 50 | 72 | 40% | 78% | 90.0K | Tutum | Aktif |
| Agustín Pereira | DR | Albion | #16 | #3 | Düşün | 109 | 108 | 67% | 101% | 950.0K | Aktif | |
| Lucas Arzamendia | DR | Atenas | #32 | #1 | Düşün | 99 | 86 | 67% | 98% | 350.0K | Sakat | Aktif |
| Gonzalo Falcón | GK | Cienciano | #2 | — | Düşün | 121 | 112 | 40% | 100% | 550.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Julian Angulo | AMR | Real Santander | #6 | — | Düşün | 117 | 110 | 40% | 98% | 1.1M | Aktif | |
| Ronaldo Lora | DC | Real Cartagena | #6 | — | Düşün | 117 | 100 | 40% | 102% | 350.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Andrés Olivera | DR | Colon | #7 | #1 | Düşün | 113 | 94 | 40% | 105% | 800.0K | Aktif | |
| Luis Miranda | MR | Llaneros | #18 | #3 | Düşün | 111 | 104 | 40% | 98% | 1.5M | Aktif | |
| José Pinto | DM | Mineros de Guayana | #35 | #1 | Düşün | 110 | 92 | 40% | 104% | 1.2M | Aktif | |
| Bruno Valdez | DL | Magallanes | #4 | — | Düşün | 108 | 92 | 40% | 95% | 250.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Lucas González | DM | Sportivo Trinidense | #17 | #1 | Düşün | 108 | 92 | 40% | 101% | 1.2M | Aktif | |
| Junior Huerto | DL | UTC | #17 | #1 | Düşün | 107 | 91 | 40% | 102% | 700.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Gonzalo Gómez | MC | Juventud | #30 | #3 | Düşün | 106 | 105 | 40% | 98% | 450.0K | Aktif | |
| Felipe Álvarez | DC | Racing | #31 | #1 | Düşün | 106 | 87 | 40% | 104% | 450.0K | Aktif | |
| Francisco Martirena | DR | La Luz | #1 | — | Düşün | 105 | 94 | 40% | 99% | 150.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Martín Ginzo | DR | Deportivo Maldonado | #19 | #1 | Düşün | 105 | 102 | 40% | 104% | 750.0K | Aktif | |
| Cristóbal Guerra | DR | San Marcos de Arica | #23 | #1 | Düşün | 105 | 88 | 40% | 98% | 650.0K | Tutum | Aktif |
| José Arias | DC | Resistencia | #43 | #1 | Düşün | 103 | 97 | 40% | 93% | 1.1M | Aktif | |
| Ismael Tejería | DC | Rampla Juniors | #15 | #1 | Düşün | 102 | 90 | 40% | 101% | 500.0K | Aktif | |
| Duvan Barrios | GK | Valledupar | #28 | #2 | Düşün | 102 | 82 | 40% | 103% | 350.0K | Aktif | |
| Isaac Méndez | DM | Central Espanol | #36 | #3 | Düşün | 102 | 93 | 40% | 94% | 500.0K | Tutum | Aktif |
| Jaime Acosta | GK | Barranquilla | #2 | — | Düşün | 100 | 79 | 40% | 100% | 200.0K | Aktif | |
| Facundo Butti | DC | Cerro | #13 | #1 | Düşün | 100 | 98 | 40% | 101% | 750.0K | Aktif | |
| Álex Perdomo | AMR | Defensor Sporting | #20 | #3 | Düşün | 97 | 87 | 40% | 91% | 550.0K | Aktif | |
| Sebastián Jaume | GK | Albion | #40 | #2 | Düşün | 94 | 91 | 40% | 104% | 150.0K | Aktif | |
| Cristhian Riveros | GK | Sportivo Carapegua | #14 | #2 | Düşün | 92 | 81 | 40% | 106% | 650.0K | Aktif | |
| Lucas Dogliotti | DM | La Luz | #41 | #1 | Düşün | 91 | 89 | 40% | 98% | 300.0K | Aktif | |
| Luciano Batista | AMR | Cerrito | #22 | #3 | Düşün | 90 | 83 | 40% | 88% | 400.0K | Aktif | |
| Matías Sandoval | AMR | Cobreloa | #22 | #3 | Düşün | 90 | 78 | 40% | 89% | 400.0K | Aktif | |
| Martín Coirolo | GK | Colon | #26 | #2 | Düşün | 88 | 86 | 40% | 99% | 100.0K | Aktif | |
| Yulián Montaño | GK | Depor | #9 | #2 | Düşün | 87 | 85 | 40% | 103% | 72.0K | Aktif | |
| Axel Prado | DL | Cerro Largo | #10 | #1 | Düşün | 86 | 82 | 40% | 104% | 400.0K | Aktif | |
| Juan Sebastián Serrano | GK | Jaguares | #24 | #2 | Düşün | 86 | 82 | 40% | 106% | 400.0K | Aktif | |
| Axel Vargas | DL | Uruguay Montevideo | #27 | #1 | Düşün | 85 | 72 | 40% | 93% | 250.0K | Aktif | |
| Franco Cabrera | DL | Rentistas | #32 | #1 | Düşün | 83 | 78 | 40% | 96% | 150.0K | Aktif | |
| Francisco Mongelos | GK | Sportivo Luqueno | #21 | #2 | Düşün | 82 | 77 | 40% | 102% | 180.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #7 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #10 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #13 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #15 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #17 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #19 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #23 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #27 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #29 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #31 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #32 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #35 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #37 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #41 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #43 | #1 | DL | 51 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #5 | #2 | GK | 46 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #9 | #2 | GK | 46 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #11 | #2 | GK | 46 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 1 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #14 | #2 | GK | 46 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #21 | #2 | GK | 46 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #24 | #2 | GK | 46 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #26 | #2 | GK | 46 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #28 | #2 | GK | 46 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #33 | #2 | GK | 46 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #38 | #2 | GK | 46 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #40 | #2 | GK | 46 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #44 | #2 | GK | 46 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #8 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #12 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #16 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #18 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #20 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #22 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #25 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #30 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #34 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #36 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #39 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #42 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Juan Manuel Morales | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #45 | #3 | WR | 54 | 21–29 | 62.7K | Luis Alberto García | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Luis Alberto García | Atlético Tucumán U20 | #37, #39, #40 | |
| Juan Manuel Morales | River Plate U20 | #43, #44, #45 | |
| Juan Manuel Morales | San Lorenzo U20 | #33, #34, #35 | |
| Luis Alberto García | San Martín SJ U20 | #40, #41, #42 | |
| Luis Alberto García | Unión de Santa Fe U20 | #43, #44, #45 | |
| Luis Alberto García | Barracas Central U20 | #37, #38, #39 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Arzamendia | Reddet | #1 | 0.00 | — | — | 1.50 | 5.58 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Luis Alberto García | Lucas Arzamendia | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Agustín Pereira | Reddet | #3 | -1.34 | — | — | 1.50 | 15.16 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Luis Alberto García | Agustín Pereira | Reddet | -1.34 | 67% | Çok Pahalı |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 51 | 64 | 21–29 | 62.7K | İzlemede | — | — |
| #2 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 46 | 59 | 21–29 | 62.7K | İzlemede | — | — |
| #3 | WR | Önemli | Kalite Artışı | 54 | 67 | 21–29 | 62.7K | İzlemede | — | — |