| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 5 | 0 | 47% | 29.01.2027 | Doğu Avrupa | |
| Mikalai Ihnatovich | Scout | 3 | 0 | 41% | 01.06.2027 | |
| Dzmitry Savitski | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Kirill Signevich | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Yan Chalavach | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shamil Gadjiev | AMC | 22 | Naftan | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 61 | 95 | 58% | 100% | 150.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Ilja Vasin | ST | 21 | Arsenal Dzerzhinsk | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 61 | 106 | 58% | 100% | 150.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Timofey Martynov | AMR | 22 | Dnepr Mogilev | Mikalai Ihnatovich | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 78 | 93 | 48% | 100% | 400.0K | — | — | — | |
| Egor Karpitskiy | ST | 23 | Dnepr Mogilev | Mikalai Ihnatovich | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 82 | 101 | 48% | 100% | 650.0K | — | — | — | |
| Vladlen Anikeev | ST | 23 | Vitebsk | Transfer Talebi | Aktif | 29.01.2027 | 29.01.2027 | 1 | 0 | 59 | 76 | 40% | 62% | 200.0K | — | — | — | SakatTutum | |
| Maxim Telesh | DM | 22 | BATE | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 82 | 40% | 79% | 720.0K | — | — | — | ||
| Zakhar Gitselev | AMR | 23 | Narva Trans | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 88 | 40% | 78% | 250.0K | — | — | — | SakatTutum | |
| Silver Baranov | DL | 25 | Tammeka | Mikalai Ihnatovich | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 67 | 86 | 28% | 100% | 200.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vladlen Anikeev | ST | Vitebsk | #10 | — | Al | 78 | 76 | 40% | 62% | 200.0K | SakatTutum | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bogdan Tsybrov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Amin Ramazanov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mark Mokin | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nikita Naumov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Muriel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bogdan Tsybrov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Amin Ramazanov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mark Mokin | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nikita Naumov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Muriel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bogdan Tsybrov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Amin Ramazanov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mark Mokin | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nikita Naumov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Muriel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bogdan Tsybrov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Amin Ramazanov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mark Mokin | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nikita Naumov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Muriel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bogdan Tsybrov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Amin Ramazanov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mark Mokin | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nikita Naumov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Muriel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bogdan Tsybrov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Amin Ramazanov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mark Mokin | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nikita Naumov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Muriel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Rakhmanov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Maxim Belov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 191250.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Bogdan Tsybrov | Reddet | — | -1.03 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Amin Ramazanov | Reddet | — | -0.89 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nikita Naumov | Reddet | — | -0.85 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Muriel | Reddet | — | -0.96 | — | — | 1.50 | 10000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mark Mokin | Reddet | — | -0.79 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mikalai Ihnatovich | Bogdan Tsybrov | Reddet | -1.03 | 75% | Çok Pahalı |
| Mikalai Ihnatovich | Amin Ramazanov | Reddet | -0.89 | 65% | Çok Pahalı |
| Mikalai Ihnatovich | Nikita Naumov | Reddet | -0.85 | 62% | Çok Pahalı |
| Kirill Signevich | Muriel | Reddet | -0.96 | 69% | Çok Pahalı |
| Mikalai Ihnatovich | Mark Mokin | Reddet | -0.79 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Rakhmanov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.28 | 1.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Terentiy Lutsevich | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikhail Kozlov | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Gadjiev | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.10 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Vasin | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.10 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mikalai Ihnatovich | Terentiy Lutsevich | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Kirill Signevich | Mikhail Kozlov | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Shamil Gadjiev | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Ilja Vasin | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Rakhmanov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.28 | 1.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Gadjiev | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.10 | 1.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Vasin | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.10 | 1.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Shamil Gadjiev | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Ilja Vasin | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yuriy Pantia | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Rakhmanov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Gadjiev | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.10 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Vasin | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.10 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Yan Chalavach | Yuriy Pantia | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Shamil Gadjiev | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Ilja Vasin | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yuriy Pantia | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Rakhmanov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Belov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Gadjiev | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.10 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Vasin | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.10 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Yan Chalavach | Yuriy Pantia | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Shamil Gadjiev | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Ilja Vasin | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dzmitry Hleb | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Apanasevich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Rakhmanov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikita Neskoromnyi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dzmitry Hleb | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Apanasevich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Rakhmanov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikita Neskoromnyi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Rakhmanov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikita Neskoromnyi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Savitskiy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dzmitry Hleb | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Apanasevich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirill Apanasevich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Rakhmanov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikita Neskoromnyi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Savitskiy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dzmitry Hleb | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mikalai Ihnatovich | Dzmitry Hleb | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirill Apanasevich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Rakhmanov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikita Neskoromnyi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Savitskiy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dzmitry Hleb | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mikalai Ihnatovich | Dzmitry Hleb | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alexandr Frantsuzov | Torpedo-BelAZ | ST | Forvet | 103 | 122 | 95% | 3.8M | 24.07.2027 | 17 | 3 |
| Dmitry Radikovskiy | Neman | ST | Forvet | 102 | 127 | 65% | 4.4M | 24.07.2027 | 2 | 0 |
| Bogdan Tsybrov | Isloch | ST | Forvet | 87 | 118 | 91% | 1.9M | 26.06.2027 | 3 | 1 |
| Mark Mokin | Arsenal Dzerzhinsk | AML | Orta Saha | 78 | 93 | 84% | 500.0K | 12.06.2027 | 2 | 2 |
| Ilja Vasin | Arsenal Dzerzhinsk | ST | Forvet | 64 | 106 | 75% | 300.0K | 12.06.2027 | 2 | 1 |
| Anton Kovalev | BATE | WR | Orta Saha | 66 | 76 | 48% | 350.0K | 29.05.2027 | 1 | 0 |
| Amin Ramazanov | Dinamo Minsk | GK | Kaleci | 86 | 115 | 65% | 1.2M | 22.05.2027 | 2 | 0 |
| Dinamo Brest | AMR | Orta Saha | 67 | 82 | 48% | 40.0K | 15.05.2027 | 1 | 0 | |
| Max Dziov | Dinamo Brest | DC | Defans | 71 | 85 | 48% | 450.0K | 15.05.2027 | 1 | 0 |
| Kirill Danilin | Gomel | AMR | Orta Saha | 73 | 91 | 48% | 550.0K | 08.05.2027 | 1 | 0 |
| Yegor Burkhin | Dnepr Mogilev | DL | Defans | 68 | 112 | 48% | 150.0K | 17.04.2027 | 1 | 0 |
| Timofey Martynov | Dnepr Mogilev | AMR | Orta Saha | 78 | 93 | 48% | 400.0K | 17.04.2027 | 1 | 0 |
| Egor Karpitskiy | Dnepr Mogilev | ST | Forvet | 82 | 101 | 48% | 650.0K | 17.04.2027 | 1 | 0 |
| Silver Baranov | Neman | DL | Defans | 67 | 86 | 28% | 200.0K | 12.09.2026 | 0 | 1 |
| Shamil Gadjiev | Naftan | AMC | Orta Saha | 61 | 95 | 58% | 150.0K | 15.08.2026 | 1 | 1 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Vladlen Anikeev | Forvet | 78 | 19.07.2027 | 40% | Al |