| TV Geliri | $57K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $315K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $35K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $50K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $60K | $425K | $-365K | $-3.5M |
| Aug 2027 | $61K | $412K | $-351K | $-3.1M |
| Jul 2027 | $520K | $440K | $80K | $-2.8M |
| Jun 2027 | $59K | $611K | $-552K | $-2.9M |
| May 2027 | $60K | $410K | $-350K | $-2.3M |
| Apr 2027 | $60K | $416K | $-356K | $-2.0M |
| Mar 2027 | $63K | $451K | $-388K | $-1.6M |
| Feb 2027 | $64K | $457K | $-393K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $62K | $485K | $-423K | $-837K |
| Dec 2026 | $54K | $443K | $-389K | $-417K |
| Nov 2026 | $52K | $386K | $-334K | $-31K |
| Oct 2026 | $12K | $283K | $-271K | $300K |