| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Baş Scout | 19 | 0 | 48% | 01.06.2029 | Kuzey AfrikaBatı Afrika |
| Scout | 7 | 0 | 43% | 01.06.2027 | ||
| Scout | 3 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Afrika | |
| Scout | 2 | 0 | 46% | 02.08.2027 | ||
| Scout | 2 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Afrika | |
| Collins Ondoa | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | DM | 20 | US Bougouni | Eric Ntcham | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 92 | 119 | 75% | 100% | 650.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Bruce Bvuma | GK | 34 | Kaizer Chiefs | Eric Ntcham | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 95 | 103 | 65% | 100% | 400.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Anis Mahdi Mendil | GK | 23 | USM Alger | Eric Ntcham | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 97 | 102 | 65% | 100% | 1.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Musa Hamzata | DC | 26 | Asante Kotoko | Eric Ntcham | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 85 | 97 | 65% | 100% | 1.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Xavier Jodamus | MC | 23 | US Bougouni | Eric Ntcham | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 90 | 102 | 65% | 100% | 1.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Vsevolod Narushevich | GK | 23 | New Edubiase United | Eric Ntcham | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 74 | 83 | 65% | 100% | 300.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Fernando Fernández | ST | 37 | Unisport Bafang | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 86 | 85 | 56% | 100% | — | — | — | — | ||
| Víctor Samudio | — | — | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 70 | 62 | 56% | 100% | — | — | — | — | |||
| Augustine Nwaorisa | AMR | 24 | Enyimba | Eric Ntcham | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 77 | 85 | 48% | 100% | 400.0K | — | — | — | |
| Marcelin Mbahbi | GK | 29 | Cotonsport Garoua | Personel Önerisi | Aktif | 02.08.2027 | 02.08.2027 | 1 | 0 | 80 | 79 | 46% | 100% | 12.8K | — | — | — | ||
| Axel Bakoude | GK | 22 | Colombe du Dja et Lobo | Personel Önerisi | Aktif | 02.08.2027 | 02.08.2027 | 1 | 0 | 62 | 58 | 46% | 100% | 8.0K | — | — | — | ||
| Odrick Bisah | GK | 24 | PWD Bamenda | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 71 | 66 | 46% | 100% | 5.4K | — | — | — | ||
| Oussama Bouguerri | AML | 23 | ES Setif | Eric Ntcham | Transfer Talebi | Aktif | 06.07.2027 | 06.07.2027 | 1 | 0 | 89 | 88 | 40% | 77% | 2.5M | — | — | — | Tutum |
| Mohamed Bouderbala | AMR | 24 | USM Alger | Eric Ntcham | Transfer Talebi | Aktif | 06.07.2027 | 06.07.2027 | 1 | 0 | 96 | 91 | 40% | 79% | 2.6M | — | — | — | |
| Afriyie Schlupp | MC | 31 | BA All Stars | Eric Ntcham | Transfer Talebi | Aktif | 06.07.2027 | 06.07.2027 | 1 | 0 | 90 | 82 | 40% | 75% | 1.1M | — | — | — | |
| Mohamed Saliou Bangoura | ST | 25 | MC Alger | Eric Ntcham | Transfer Talebi | Aktif | 04.06.2027 | 04.06.2027 | 1 | 0 | 87 | 89 | 40% | 77% | 1.2M | — | — | — | |
| Lofti Boussouar | ST | 25 | CR Belouizdad | Eric Ntcham | Transfer Talebi | Aktif | 04.06.2027 | 04.06.2027 | 1 | 0 | 86 | 89 | 40% | 74% | 1.4M | — | — | — | SakatTutum |
| Felix Adjei | FL | 31 | Liberty Professionals | Eric Ntcham | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 106 | 102 | 40% | 87% | 2.5M | — | — | — | |
| Levis Ochieng | GK | 35 | AS Bakaridjan | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 63 | 61 | 40% | 46% | 20.0K | — | — | — | TutumYaş | |
| Joshua Baba | GK | 25 | Bendel Insurance | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 72 | 67 | 40% | 62% | 76.5K | — | — | — | SakatTutum | |
| Joshua Baba | GK | 25 | Bendel Insurance | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 65 | 68 | 40% | 62% | 76.5K | — | — | — | SakatTutum | |
| Ameed Sawafta | DM | 29 | El Masry | Eric Ntcham | Transfer Talebi | Aktif | 30.08.2026 | 30.08.2026 | 1 | 0 | 69 | 77 | 40% | 70% | 200.0K | — | — | — | Tutum |
| Amine Messoussa | ST | 25 | MC Alger | Eric Ntcham | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 93 | 40% | 75% | 1.0M | — | — | — | Tutum |
| Soufiane Bayazid | ST | 32 | MC Alger | Eric Ntcham | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 82 | 40% | 71% | 495.0K | — | — | — | |
| Dari Haruna | GK | 28 | Asante Kotoko | Eric Ntcham | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 66 | 40% | 78% | 400.0K | — | — | — | Tutum |
| N'Golo Traoré | GK | 29 | Stade Malien | Eric Ntcham | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 58 | 40% | 71% | 150.0K | — | — | — | Tutum |
| — | — | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 81 | 40% | 70% | 600.0K | — | — | — | ||||
| Ibrahim Nurudeen | AMR | 32 | Medeama | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 58 | 40% | 64% | 400.0K | — | — | — | Tutum | |
| Jean François Popess Manguele | AMR | 22 | Cotonsport Garoua | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 76 | 72 | 35% | 100% | 7.5K | — | — | — | ||
| Hernandez Avouzoua | AMR | 20 | Canon Yaounde | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 51 | 52 | 35% | 100% | 2.5K | — | — | — | ||
| Nathan Doualla | AMC | 23 | Canon Yaounde | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 49 | 83 | 35% | 100% | 6.8K | — | — | — | ||
| Dieu Ne Dort Adjini Avama | ST | 20 | Cotonsport Garoua | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 50 | 54 | 35% | 100% | 2.5K | — | — | — | ||
| Adams Abdul Jabal | GK | 28 | Medeama | Eric Ntcham | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 64 | 82 | 28% | 100% | 100.0K | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #15 | #93 | GK | 146 | 21–29 | 699.2K | Eric Ntcham | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #16 | #94 | DL | 151 | 21–29 | 699.2K | Eric Ntcham | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #17 | #95 | MC | 154 | 21–29 | 699.2K | Eric Ntcham | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #18 | #96 | ST | 156 | 21–29 | 699.2K | Eric Ntcham | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruce Bvuma | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anis Mahdi Mendil | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Bruce Bvuma | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Anis Mahdi Mendil | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Rizzo | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Musa Hamzata | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xavier Jodamus | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vsevolod Narushevich | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ntcham | Matteo Rizzo | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Musa Hamzata | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Xavier Jodamus | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Eric Ntcham | Vsevolod Narushevich | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anis Mahdi Mendil | PWD Bamenda | GK | Kaleci | 97 | 102 | 65% | 1.7M | 12.02.2028 | 2 | 0 |
| Itumeleng Williams | PWD Bamenda | DM | Defans | 103 | 113 | 65% | 2.3M | 12.02.2028 | 2 | 0 |
| Sifiso Mphela | PWD Bamenda | WR | Orta Saha | 108 | 121 | 65% | 4.2M | 12.02.2028 | 2 | 0 |
| Bruce Bvuma | Canon Yaounde | GK | Kaleci | 95 | 103 | 65% | 400.0K | 29.01.2028 | 2 | 0 |
| Vsevolod Narushevich | Panthere du Nde | GK | Kaleci | 74 | 83 | 65% | 300.0K | 22.01.2028 | 2 | 0 |
| Jesús Mejía | Panthere du Nde | GK | Kaleci | 68 | 85 | 28% | 250.0K | 22.01.2028 | 0 | 1 |
| Musa Hamzata | Gazelle Garoua | DC | Defans | 85 | 97 | 65% | 1.2M | 01.01.2028 | 2 | 0 |
| Xavier Jodamus | Gazelle Garoua | MC | Orta Saha | 90 | 102 | 65% | 1.7M | 01.01.2028 | 2 | 0 |
| Matteo Rizzo | Aigle Royal de la Menoua | DM | Defans | 92 | 119 | 75% | 650.0K | 11.12.2027 | 2 | 1 |
| Muhammad Ubaydullayev | Fortuna Mfou | GK | Kaleci | 76 | 102 | 28% | 200.0K | 04.12.2027 | 0 | 1 |
| Adams Abdul Jabal | Panthere du Nde | GK | Kaleci | 64 | 82 | 28% | 100.0K | 23.10.2027 | 0 | 1 |
| Augustine Nwaorisa | Aigle Royal de Moungo | AMR | Orta Saha | 77 | 85 | 48% | 400.0K | 09.10.2027 | 1 | 0 |
| Monnapule Saleng | Canon Yaounde | AMR | Orta Saha | 86 | 102 | 65% | 1.1M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Rayane Abdelmadjid Mahrouz | Cotonsport Garoua | DR | Defans | 82 | 107 | 65% | 950.0K | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Reda Benchaa | Cotonsport Garoua | DC | Defans | 91 | 120 | 58% | 1.5M | 26.12.2026 | 1 | 1 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #93 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 699.2K | İzlemede | — | — |
| #94 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 699.2K | İzlemede | — | — |
| #95 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 699.2K | İzlemede | — | — |
| #96 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 699.2K | İzlemede | — | — |